ΚΛΑΣΗ 2000 κ.ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
Α/Α Νο ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 1 ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΑΓΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Ε/12 FORD ESCORT 4:31 4:32
9:03
2 2 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε/12 OPEL ASCONA 400 4:59 4:54
9:53
3 3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε/12 RENAULT 5 4:56 5:50
10:46






ΚΛΑΣΗ 1601 - 2000 κ.ε.
Α/Α Νο ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 4 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν/3 RENAULT CLIO 4:33 4:32
9:05
2 9 "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ε/11 VW GOLF 4:35 4:30
9:05
3 5 ΔΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΗΣ Α/7 RENAULT CLIO 4:40 4:36
9:16
4 22 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΜΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Α/7 RENAULT CLIO 4:41 4:38
9:19
5 19 ΤΣΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/11 PEUGEOT 309 4:43 4:36
9:19
6 7 ΔΙΑΦΑΣ ΜΑΚΗΣ ΚΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν/3 RENAULT CLIO 4:44 4:43
9:27
7 11 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ A/7 RENAULT CLIO 16S 4:50 4:48
9:38
8 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α/7 PEUGEOT 205 4:50 4:50
9:40
9 10 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε/11 DAIHATSU CHARADE 4:58 4:51
9:49
10 17 ΝΤΑΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΓΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε/11 VW GOLF 5:00 4:51
9:51
11 21 ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΦΥΛΗΣΠΑΥΛΟΣ Α/7 RENAULT CLIO 5:10 5:00
10:10
12 14 ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε/11 OPEL KADETT GSI 5:11 5:08
10:19
13 16 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε/11 RENAULT 5 1.8 5:28 5:17
10:45
- 12 ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/11 OPEL ASCONA 5:13 EΓΚΑΤ
ΕΓΚΑΤ
- 15 ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε/11 OPEL MANTA ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ
- 18 ΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε/11 VW GOLF ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ








ΚΛΑΣΗ 1401-1600 κ.ε.
Α/Α Νο ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 23 ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 4:48 4:46
9:34
2 25 ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ ΣΙΜΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α/6 OPEL CORSA 4:52 4:49
9:41
3 26 ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α/6 CITROEN SAXO VTS 4:56 4:49
9:45
4 24 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΜΠΑKΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/6 CITROEN SAXO VTS 4:55 4:53
9:48
5 29 ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α/6 HONDA CIVIC VTI 5:02 4:47
9:49
6 27 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΕΛΗ Α/6 PEUGEOT 106 S16 5:02 4:56
9:58




ΚΛΑΣΗ ΕΩΣ 1400 κ.ε.
Α/Α Νο ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 31 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ A/5 PEUGEOT 205 4:46 4:52
9:38
2 30 ΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Α/5 NISSAN MICRA 4:51 4:50
9:41
3 37 ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΑΤ/13 SEAT IBIZA 5:07 5:07
10:14
4 38 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΤ/13 NISSAN MICRA 5:27 5:25
10:52
5 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α/5 ZASTAVA YUGO 5:29 5:26
10:55
6 35 ΚΟΡΟΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Ν/1 PEUGEOT 106 5:29 5:28
10:57
7 34 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε/9 SUZUKI SWIFT 5:36 5:30
11:06
8 33 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΘΕΟΧ. ΜΑΥΡΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α/5 TOYOTA STARLET 5:44 5:36
11:20
- 32 ΖΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Α/5 SUZUKI SWIFT ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ












Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας